Kosova Hacker

Computers and Internet


You are not connected. Please login or register

shiptari i shipni

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 shiptari i shipni on Sat Mar 22, 2008 6:50 pm

nicky

avatar
Expert Member
Expert Member
Po vjen shiptari i shipnis n`Prishtin dhe po e vet nji kalimtar: M`falni, a oshtė kėtu qendra e qytetit? Aha - u pergjigj kalimtari. Po hec tipi edhe pak dhe po e pyet tjetrin: M`falni, a oshtė kjo qendra e Prishtines? Op - u pergjegj kalimtari. Pas pak, tipi po e zatet policin dhe po ja bon njejten pyetje: M`falni, a oshtė kjo qendra e Prishtines? Po - u pergjegj polici. M`falni, por pse njoni mė tha "AHA", tjetri m`tha "OP" e ju m`that "PO" - nuk po kupton shipeci i shipnis? Tash po merr polici me ja spjegu: Aj qė ju ka pergjegj me "AHA" e ka shkollen fillore, aj qė ju ka thon "OP" oshtė me shkoll t`mesme.....E ju me siguri e keni fakulltetin - po nderhyn shipeci? "AHA.." Surprised

View user profile http://kosovahacker.forumotion.com

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum