Kosova Hacker

Computers and Internet


You are not connected. Please login or register

Ndale PC per 1 sec

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Ndale PC per 1 sec on Mon Mar 24, 2008 2:16 pm

lindaa41

avatar
Junior Member
Junior Member
Nese ju vonohet pc-ja gjat ndaljes vetem merrni ket program dhe per 1 second do tju ndalet vetem e hapni dhe nuk ka nevoj me e instalu vetem e qelin fajllin edhe si te klikoni ju ndalet. Very Happy


http://www.speedyshare.com/278790689.html

View user profile

2 Re: Ndale PC per 1 sec on Thu Mar 27, 2008 6:44 am

heroid

avatar
General
General
ki koh 2 dit mi ndrreq qit link perndryshe zhvendoset te shporta

View user profile

3 Re: Ndale PC per 1 sec on Tue Sep 16, 2008 8:27 am

AlbaHack

avatar
Newbie
Newbie
oo spo ban be PLEASE Edhe 1 post bane SadSad }


""

View user profile

4 Re: Ndale PC per 1 sec on Wed Sep 17, 2008 11:10 am

heroid

avatar
General
General
ma let e ki hin start run e shkrun shutdown -s -t 1 edhe te nalet per ni sekond Very Happy

View user profile

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum