Kosova Hacker

Computers and Internet


You are not connected. Please login or register

shiptari le qe o budall po edhe zotin e ka shti me kajt :S:S haahhahhah

Go down  Message [Page 1 of 1]

.........Shqiptari si e ka shti zotin me qajt............
iashin kan nje shqipraj,,nje sllovenn.e nje serb,, edhe kishin shkoue te
zoti te tret me ja be kah nje pyetje...i pari hyn slloveni dhe e pyt
zotin a keni munsi zot mem tregu se kue ne sllovenet behemisikur
AMERIKANET dhe zoti ja ktheu ju beheni edhe dikun 20 vjet..hyri serbi
dhe e pyet a keni mundesi mem tregu se kur ne serbet behemi si SLLOVENET
zoti ja ktheu edhe 50 vjet..dhe ne fund hyri shqiptari dhe e pyet o zot
i dashur a keni munsi mem tregu se ne shqiptaret kur mbushemi
mend......... zoti u ul dhe filloi te qaj shqiptari e pyt pse po qani i
dashuri zot ,,,,ZOTI JA KTHEU PO UN SIKUR ZOT QE JU KAM FAL NUK E DI SE
JU

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum