Kosova Hacker

Computers and Internet


You are not connected. Please login or register

Babaii ...

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Babaii ... on Thu Mar 27, 2008 3:51 pm

Ka qen babe e bire e kishin pas genjy shum! Dhe njehere ata ndahen edhe njeri shkon ne Amerik kurse tjetri ne gjermani.
Kur kthehen fshti mblidhen ti pyesin si kishin kalu edhe e pyesin baben si kishte kalu ne gjermani..
Ai pergjigjet:Ishte nje tengjere e madhe tri metra ,fshataret shiqoin njeri tjetrin ne sy dihej.Kur pyesin djalin nga amerika ia u thot:Une kam pa nje laker te madhe sa 500 lepuj nuk do mund ta hanin!!! Dikur babai i thot djalit fshehurasi ku e gjete bre at laker???
Ai pergjigjet : Po baba disi u desht te mbushej ajo tengjerja jote...

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum