Kosova Hacker

Computers and Internet


You are not connected. Please login or register

shQiptari ne Amerik....

Go down  Message [Page 1 of 1]

1shQiptari ne Amerik.... Empty shQiptari ne Amerik.... on Thu Mar 27, 2008 3:55 pm

Shkon ni shqitar ne Amerik dhe kur shkon atje e she ni amerikan dhe e merr me veti me shku me pi naj sen ne kaffe,dhe vjen kamariri dhe dhe i lut me pi diqka . Ky Amerikani thot ni GJONI VOKER viski, e Shqiptari thot IDRIZ IDRIZI kokakoll....

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum