Kosova Hacker

Computers and Internet


You are not connected. Please login or register

Vjehrra edhe nusjaaaa ..

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Vjehrra edhe nusjaaaa .. on Thu Mar 27, 2008 3:58 pm

Ishin kane nje here nje vjeherr dhe nje nuse.Nusja kishte qene gjumashe sa qe gjithe diten flike. Kurse vjerra nga inati per qdo dite i thushte qou se kjo eshte dera e huaj. Dhe nje dite nuses ju merzit dhe i tha: Merreni kete dere dhe qojani kujt ja keni marr mbasi eshte e huaj se une se kam ndermend te qohem.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum