Kosova Hacker

Computers and Internet


You are not connected. Please login or register

Vejushkaa :P

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Vejushkaa :P Empty Vejushkaa :P on Thu Mar 27, 2008 4:00 pm

Cool Ishin kan njeher dy vejushka dhe ato ishin kan shoqe te ngushta,e kishin pas nga nje djal,dhe kur ju kishin vdek burrat mos me prish shoqrin njana ishte martu me djalin e saj,e tjetra me djalin e saj.DHe ato e kishin lind edhe nganje femi me ata djemt.kush e din qka jan keta femit ner veti qe kan lind tash.ju lutem na tregoni

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum