Kosova Hacker

Computers and Internet


You are not connected. Please login or register

Zonjusha...

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Zonjusha... Empty Zonjusha... on Thu Mar 27, 2008 4:02 pm

Shkon nje zonjush ne nje butik per ti bler nje par brek dhe fustan, e pyt zotrin sa kushtojn breket,ai pergjigjet 50 DM e fustani 30 DM, zonjusha a ben ma lir, ai pergjigjet po breket 30 DM e fustani 50DM, zonjusha auuu zotri ti mi ule breket e ma qove fustanin. haaaa

View user profile

2Zonjusha... Empty Re: Zonjusha... on Fri Mar 28, 2008 3:22 pm

lindaa41

lindaa41
Junior Member
Junior Member
hehehehehhehhe

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum