Kosova Hacker

Computers and Internet


You are not connected. Please login or register

plot shtosa- part 1

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 plot shtosa- part 1 on Sat Mar 29, 2008 1:47 pm

nicky

avatar
Expert Member
Expert Member
Isha pas martu Zeqa i njizhancint edhe nesje hyn dhenderr edhe para se me ja nis te qimes po e pyet nusen a po don kafe a po don mu qi ajo po i thot jo kafe kum pi gjith e te qimes veq zanin ja kum ni. Edhe po e nxan Zeqa nusen e pe qin . Nejse kaloj ajo nate e qeshtu kaloj nje muaj nje dite Zeqa e pritke njanin per nifar Pazari me ba me ta po aj u vonu dikur po i thot nuses ne qoft se vjen filani tregoj qe kam shku ne treg se shkova ne treg ta kryej tregun bile e ti shtine mbrenda edhe jepi kafe deri sa te vi une. Edhe 10 minuta masi te del zeqa veq kur te vjen qaj personi qe e pritke Zeqa edhe e shtini nusja mbrenda edhe po e pyet nusja a po do kafe a po don mu qi aj musafiri mbet i habitur po e pyet nusen a vonohet Zeqa hiq ajo tha nashta edhe nja 40 minuta vjen,eh mire po thot musafiri po du mu qi pra nusja po i thot prit pra deri sa te vjen zeqa te qin po te knaqke.Njeher nje komandat i ushtries i kish pas veq 13 ushtare edhe i shtike qkamos me ba nje dite i shtini me pi uje shume tere diten ne mbremje ju tha qe te dalin ne fushen e ushtrimeve edhe ata dulen. komandanti po ju thot nxjerrni penisat edhe me ja nis me pshurr edhe tu pshurr tu shkru emrin edhe krejt ja nisen po i shkrujn emrat e vet me shurr dikujna ju nalke ne gjyse e qeshtu njani nuk shkrujke hiq bile as qe ja kish nis me pshurr po e pyet komandanti pse nuk po e kryen urdherin ti ky po i thot me fal shoku komandant po une nuk kam shku ne shkoll kurr nuk di me shkru qe don une ja nisi pshurri ti kape penisin tem shkruj qka dush.k**** p**** tu hanger me ni pjate mas dy minutav pjata met that k**** p**** paska thene shume bre p**** ke ngrene as nje trohe nuk ma ke lene p**** hala unt ish pas kan veq kur tu que ne kam edhe ish kan asi p**** i zi k**** me gjith koqe ti ka perbi edhe hiq pa i perdor dham e qoj k**** ne bark k**** i trullavt i paska than sen spo shoh a u nal rryma a qka u ba p**** pegjegjet su nal rryma o budall po rri mos shpurdh shume ne desh me pshtu i gjallNje polic e sheh nje Katunar me nje Pel per dore,dhe i thote;ku po e dqon gruan...Katunari Pn ja kethen meniher pergjegjen po e qoj ne komun per divorc se me ka tradhetuar me ni PolicNje Lyps po i lutet zotit para postes nje dit o zot qomi 20 EURO ...kur mas nje kohe dy puntor te postes pe marrin rrogen e ka dali e shohin at lypsin e thojn hajde tja dhojm ka 5 euro .....kur ja dhojn ata dy 10 euro ....kur lypsi thot ...O ZOT mos mi qo mo me post se po ti vjedhsin 10Kish pas shku nje plak edhe po kerkon me ble mbajtese te cicav (jelek ) brusshaltera a qysh ju thojn bash mire se di veq nejse po vet shitesin a keni edhe aj po i thot po por duhet me dit numrin se qfare numri ju duhet ky plaku po hjek plisin prej koke edhe po ja jep shitesit shitesi po i thot qka po ma jep ket plis numri po me duhet plaku tha qeky eshte numri qekaq i ka te mdhaja lirisht mati me ket plis .ish pas martu njani edhe nuk e nxajke nusen me iq hiq edhe ni dit nusja ankohet merr vesh plaku edhe po e mson djalin pi thot bir hajde shikom qka baj une edhe e murr nanen e djalit edhe po e qin nersy qe me msu tju qu ati djalit pi thot babe leshoma pak mue plaku pi thot a je tranua po ku e ke nusen tane oj lope ah poa me fal babe kurr sum ke ngu veq nejse edhe shkoj pe sheh nusen ne sokak tu fshi edhe po ti hin nuses midis sokakit pe nxen po e qin edhe po kalon nje kojshi po e pyet qka je ka ban bre kojshio aje tranu a , ky djali po ja kthen qe tu qi jam qetu hajde bujrum kojshi se une sjam tahmaqar si baba jem.Kur ka dal vala 900 hasa me hysen e kishin pas ble ka ni mobil edhe ja nisen me telefona su nalshin tu e thirr njani tjetrin po vala 900 shume e shtrejt edhe vendosen me ndalu diqysh mos mi perdor ma edhe hasa i tha hyses po bajna missed calls edhe ja nisen nja dy ja cingrrojshin njani tjetrit po kaniher hala pa e kry cingrrimen niher hysa ja qelke prap hargjojshin edhe i tha hysa pi blejna dy plluma edhe qojna mesazhe me plluma,edhe u murren vesh edhe hysa tu punu me ni fare rruge tu qel kanal veq kur pe sheh pllumin e hases me ni leter ne qafe edhe pe nxen pllumin edhe pe hape letren kur pe sheh letren ptu nanen tha vetemeveti edhe meniher pe thirr hasen qka ke ba bre budall ma ke dergu letern pa shkru kurgja ne ta ,hasa po i bertet po pse e qele se missed call u kan oj lope.


Jan kon njo tre djem edhe e kan zon ni femer edhe e kan qu ne mal edhe e kan dhunu .. edhe tash ajo femra i ka padit ne gjyq .. edhe tash pi vet ata 3 djemt gjykatsi .. ??? Pe vet te parin : ne qfar pozite e ke qi ti ket femren ?? Ai djali : valla ja kom qu dy kamt te n alt ja kom qit ne qaf .. Gjykatsi pe denon me 15 vjet burg.. Kur pe vet te dytin e ti ne qfar pozite e ke qi ?? Ky i dyti : une ja kom qit veq njonen kom ne qaf ... Ghykatsi pe denon me 5 vjet burg . .edhe krejt po quditen .. Tash pe vet ke djalin e tret : ti ne qfar pozite e ke dhunu ket femren .. ?? Ky ja bon .. une e kom qi prej permasit .. Edhe gjykatsi pi ja bon het ti je i lir munesh me shku te shpija .. Tash kta djemt e par pi ja bojn pse neve na denove .. e kto jo .. jo ky ska faj se kur e ka qi ajo ka mujt me ik po ska desht ..U kon njoni edhe ka masturbu(derdh) shum edhe ka vendos me shku te hoxha me vet a osht gjynah a jo edhe kur ka shku te hoxha ja ka bo hoxhe bre a osht gjynah mu derdh shuhm e sene ja ka bo hoxha po valla gjynah osht se sahere derdhesh e hup naj doktorr te ardheshem a naj shkenctar te ardhshem kur ky tipi i ka thon qyky i fundit hoxhe ish kon pilot se veq te nalt shkojke hahaPo vjen shiptari i shipnis n`Prishtin dhe po e vet nji kalimtar: M`falni, a oshtė kėtu qendra e qytetit? Aha - u pergjigj kalimtari. Po hec tipi edhe pak dhe po e pyet tjetrin: M`falni, a oshtė kjo qendra e Prishtines? Op - u pergjegj kalimtari. Pas pak, tipi po e zatet policin dhe po ja bon njejten pyetje: M`falni, a oshtė kjo qendra e Prishtines? Po - u pergjegj polici. M`falni, por pse njoni mė tha "AHA", tjetri m`tha "OP" e ju m`that "PO" - nuk po kupton shipeci i shipnis? Tash po merr polici me ja spjegu: Aj qė ju ka pergjegj me "AHA" e ka shkollen fillore, aj qė ju ka thon "OP" oshtė me shkoll t`mesme.....E ju me siguri e keni fakulltetin - po nderhyn shipeci? "AHA.."u kon 1 kauboj edhe u shku me pi 1 birre ni kafe edhe e ka lidh kalin para kafes edhe u hi mrena u ul ne shank edhe ja ka bo shankistit 1 birre shpejt edhe ja ka nis me pi birren kur i ka ndi nja 2 vete ne 1 tavoline tu ja bo njjoni merrja kalin merrja kalin ky i ka kqyr nihere edhe ka vazhdu apet em pi birre kur ja ka bo apet ai merrja kalin merrja kalin edhe ky menihere e ka nxirr alltin edhe ja ka fut atina edhe e ka myt kur u qu ai tjetri a je normal more ti pse e myte njerin pa te bo sen ja ka bo ky a e nijshe qi thojke merrja kalin merrja kalin ja ka bo ky tjetri eee more budal po na shah kem tu lujt moreish kon ni tip naten tuj i ra kitares edh etash pi shkon kojshija: o kojshi qa je ka bon bre me at gitare n gjys t nates spo na len me tat, po ja kthen ky: valla jom ka ushtrona se kom koncert neser. kur t nesrit ku kojshijka kish dal n ballkon edhe pe nxerr k**** pi mshon , e tash ni kat ma posht po del ai tipi i kitare: qa je ka bon o kojshi me sabah pi mshon k****: po ja kthen ky pvalla qe po ushtrona se kom me ta qi at non neserVendos tipi prej Prishtines me shku n`katun me pa qysh po jetojnė katunart. Nė hymje t`katunit po e sheh njė katunar tu e punu token me traktor. Po i afrohet, po e pėrshendet dhe po e pyet qysh po i shkon. Katunari po i pergjigjet qė nuk ka jet ma t`mirė se n`katun. Tu nejt me katunarin prishtinalija po e vren nji pjes t`vogel cilen katunari nuk e paska kalu me traktor, dhe po i thot. Jo, ato e kam lon me kast pėr kujtime - po pergjigjet katunari. Qvar kujtime? Aty kam q* heren e parė - si n`andra po thot katunari. Qvar seni - u kall prishtinalija. Kqyre edhe qatje koka nji vend pa punu, edhe prej atyhit e ki naj kujtim a - po don me dit krejt prishtinalija? Aty ka nejt nana e saj dhe ka kqyr. Mos bo hajgare, m`kalle, a t`tha najsen nana saj? MUUUUUUUUUUUUUUUU - u pergjigj katunari!ish kon ni budall edhe e kish mar ni baski me ngil ne zdi po nven se me ngul em maje ai tipi kryt ja kish kthy bethprapt dmth me qekiq ja futke majes kap njo ju shtramojke edhe su ngulke kap qishut nja 4-5 copa kur po i vjen edhe ni budall qa o bon ashtu bre qe bre nonen ja qifsha qito baskija spo ngulen a pe sheh i ka maru fabrika bothprapt .. jo o budall si ka maru bothprap po a pe sheh majen osht per at zidin anej jo per kta kenej...Gjeografia e femrės - Nė moshėn prej 18 deri nė 20 vjeē femra ėshtė si Afrika - e egėr, e bukur dhe me shumė zona misterioze dhe te pavizituara; - Midis 21 dhe 30 vjetėsh femra ėshtė si Amerika - e zhvilluar dhe e hapur, sidomos pėr tė pasurit; - Midis 31 dhe 35 vjetėsh femra ėshtė si India - sensuale, e qete dhe me plot besim nė bukurinė e vet; - Nė moshėn prej 36 deri nė 40 vjeē femra ėshtė si Franca - e shijshme, e pjekur dhe mbetet nji pjesė e botės qė vizitohet me kėnaqėsi; - Midis 41 dhe 50 vjetėsh femra ėshtė si Jugosllavia - lufta ėshtė humbur, kurse dėmet e sė kaluarės kanė lėnė gjurmė tė thella; - Midis 51 dhe 60 vjetėsh femra ėshtė si Rusia - e shkatėrruar, pa kontroll dhe nuk i pėrfill vizitorėt; - Nė moshėn midis 61 dhe 70 vjetėsh femra ėshtė si Mongolia - me tė kaluar tė pasur dhe me fitore shumė tė mėdha, por pa ardhmėri; - Mbas moshės 70 vjeēe femra ėshtė si Afganistani - ēdokush e di ku ėshtė, mirėpo nuk e viziton askush.Ish kan tha ni shqiptar edhe po shkon me zan naj **** .... - pe vet nja pi thot sa pi lyp ? - 50 euro ! - po more 100 veq me ni kusht ! - qka kshtu ? - me te qi shqiptarski ! - ja jo - ani 150 - jo jo - 200 ??? - ok edhe nejse tha e kryti edhe pe vet - qka ke bre qajo shqiptarski bre ??? - shkruj qato 200 ti bi kur te boj ! ! ! (bash shqiptarski)


kishin pas met amerikant pa ushtar,edhe bushi e thirr rugoven i thot o njeri a mos e ki naj ushtar tepric se pom duhen...rugova ja bon jo mer qfarti skam ushtar,nese te duhet naj komandant tash ta mushi airoplanin full hahahahaha

View user profile http://kosovahacker.forumotion.com

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum