Kosova Hacker

Computers and Internet


You are not connected. Please login or register

Qysh mi fshi gjerat qe i lyp ne google

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Qysh mi fshi gjerat qe i lyp ne google on Sat Mar 22, 2008 5:10 pm

heroid

avatar
General
General
Qysh mi fshi gjerat qe i lyp ne google
nese doni me fshi diqka qe tu ka regjistru ne google .... p.sh kur te shkruajsh ne google www.ast-crew.info ajo to te mbetet e regjistruar ne pc tuaj dhe vetem po ta shtypni tastin w posht te del www.ast-crew.info keshtu qe nese deshiron ta fshish ate vetem e prek p.sh tastin w the kur te dal www.ast-crew.info vetem shigjeten e mausit e vendosni mbi te pa klikuar ne te dhe shtypni tastin delete dhe keshtu mund ta fshini ate qe eshte e regjistruar keshtu mund ti fshish te gjitha rend qe jan te regjistruara ne GOOGLE

View user profile

2 Re: Qysh mi fshi gjerat qe i lyp ne google on Fri Mar 28, 2008 2:53 pm

lindaa41

avatar
Junior Member
Junior Member
flm ||e kom dite||po again thnx bounce

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum