Kosova Hacker

Computers and Internet


You are not connected. Please login or register

Shtosaa mu shkrry

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Shtosaa mu shkrry on Mon May 05, 2008 2:32 pm

Ard's

avatar
General
General
BARCOLETA
Kur tė gjithė mendonin njejt - po del qė s`po mendonin shumė. Hajnat dhe kirurgėt i bajnė dorėzat, mos me i lanė shenjat.Mjekėsia ka pėrparu aē, qė praktikisht, as njė njeri s`ėshtė i shėndosh.Detin garant e ka bo naj femer! Ka qit shum kryp!Ēka ėshtė ma keq - mos dija, a mos interesimi? S`po di, as qė po me intereson!
Pse me hi n`jetė, kur prej atyhit, kurrkush gjallė s`ka dal! Nuk keni nevoj mo, me kontrollu ujin n`ker. Uji ju vjen me benzin! Kur tė gjith po i mbyllim sytė, normal qe ka me na u bo terr.

Titulli: Shqiperi - Ukrain

Ishin duke luajtur Shqiperia-Ukraina,dhe per nje moment behet faull afer 16 metershit,dhe tash Schevcenko e merr dhe e ndreq topin per te gjuajtur.Lojtaret e kombetares e bejne murin,por ja kthejn shpinen,dhe gjyqtari po ju thot nuk eshte mire keshtu te ja ktheni shpinen se nuk i ka hije futbollit.Ata i than e dim se nuk ben,por edhe na po kemi qejf me e pa golin.
Titulli: te ftohtit

Ishte martu njehere nje bjondine me nje djalosh,dhe ne mbremje bjondina bjen ne nje krevet djaloshi ne tjetrin.diku ne me te nates bjondina deshiron te bejn sex dhe i thot hej e kam ftoht,djaloshi e merr nje qebe dhe e mbulon .Bjondina e perserit kete dhe nje here por djaloshi vepron prap e mbulon edhe me nje qebe .me ne fund thot me vete bjondina po ky qenka i hupt ti them drejt.Edhe i thot ,o djal a e din se une e kam nje bir (vrim )ne trup. jo valla ia kthen djaloshi-po pse nuk tregove me heret , po nga atje po te hyn te ftohtit e po thua e kam ftoht.
Titulli: Tre femije

Pse bjoninda ka vendosur qe te kete vetem tre femije?

Sepse ka degjuar se cdo i katerti femije eshte kinez.
Titulli:Syzet

A e dini se pse bjondina i mban syzet ne barke?

Sepse i ka thene mjeku se e ka zorren qorre...
Barcoleta: ish kan ni her hasa e hysa.e kishin ni provim,e per mi kalu ate provim e kishin ba ni dallavere. kur hini hasa n“provim profesori ia bani tri pytje:
qka hajna na? hasa i tha:
speca kastraveca patligjana e te tjera
me qka luftojna?hasa i tha: tenka automata mitroleza etj
a ka jete ne hane?hasa tha: thuhet qe po por shkenca ende se ka vertetu. e kur hini hysa profesori iau kish nrru venin pytjeve.profesori e pyti:me qka luftojna na ? ai i tha: me patligjana kastraveca speca etj
profesori e pyti:qka hajna na? tenka automata mitroleza etj.
profesori i tha: a je budall ti? hysa i tha: thuhet qe po por shkenca ende se ka vertetu


Hasa dhe Hysa jetonin me ni banese 100 kate.Hasa jetonte ne katin e 1 ndersa Hysa ne te 100-n.
Nje nate ne ora 1 te nates Hasa i tha gruas -oj gru qu bone ni pite te madhe.Gruaja u qu e boni piten e ne ora 3 ke gati.U ulen Hasa me grune e e hengren gjysen e pites ndersa gjysen Hasa donte mi ja qu Hyses.E mshtjelli mire e filloi te shkonte te Hysa.Ai u lodh shume.Kur mbriti ne katin e 100 kersiti ne zile dhe doli Hysa.Hysa i tha qe cka po kerkon ne kete kohe.Hasa i tha qe me ta pru qet pite.Hysa perseri e pyeti se pse ishte lodhe aq shume.Hasa iu pergjigj se erdhi ne kembe deri ketu.Hysa e pyeti se pse nuk kishte ardhur me lift a nuk punonte.Hasa iu pergjigj se punonte po aty shkrujke per 4-ter veta e ku mi gjet edhe 3 veta ne kete kohe?


Ishin kan Hasa e Hysa edhe ishin shku ne 1 lokal edhe e shohin veten ne pasqyre,ato nuk kishin pa paqyre kurr edhe i thot Hasa Hyses a jan qito kojshiket tona,Hysa thot po,Hasa i thot a shkojna e i folum tu dasht mu qu e mi fol edhe ato qohen ne pasqyre ,Hasa i thot Hyses leje se po vin ato me na fol neve .........


Jon kan Hasa edhe Hysa edhe tu u shetit rruges nuk e shohin ni grop te madhe e rrzohen.E tani nuk mujn me dal prej gropes 2 dite e Hasa nervozohet edhe ja bon Hyses:Hys edhe 5 minuta nese nuk dalum une shkova ne shpi.


Ishin kan Hasa edhe Hysa . Edhe qohet Hasa naten edhe po e qel ni grop sa me e nxan deri ne qaf qohet Hysa edhe i thot kqa je kah ban bre, o po e qeli ni grop per me dal ne fotografi per leternjoftim edhe atij nuk i doket interesant edhe ja fut aper gjum ky e kryn gropen edhe ja nis gropes se dyt apet qohet Hysa edhe i thot e tash qka je kah ban, o budall dy her kam me dal ne fotografi


Kishin qen Hasa e hysa, ishin kan tu shku dikun me bicikleta, e i zen nata,thojn qka po bajm tash, Hasa i thot po flejm,ja kthen Hysa po me qka mu mlu,po mbulohum me bicikleta.Nejse flejn, kur qohen ne mengjes i thot Hasa a ke nirtht Hys ,jo veq ju kish kput bicikles ni tel e me ka rrok premaja!!!!!. put your HTML here u kanen ni njeri edhe ka shku me ble mushkri edhe kur i ka ble nipar i ka mshef te mushkrit kur u shku te arkame pagu k a kesh shum edhe aj shitsi ja ka bo kadal s po te bin mushkrit aj i ka nxjerr e ka than qe merri se veq bona hajgare e shitsi as qe e ka dit qe i ka vjedh!


IShin Kon tu udhtu shqiptari amerikani edhe gjermani edhe po e vet ni pasanik amerikanin nese guxon me kcy prej aeroplanit ta dho krejt ameriken po amerikani tutet edhe thot jo
i vjeni reni gjermanit edhe ky njejt si amerikani nuk guxon edhe i vjeni reni shqiptarit
edhe po ja bon pasaniku a po kcen po ta dho ballkanin, shqiptari jo, evropen, shqiptari apet jo
e me ta dhon krejt boten a kcen shqiptari apet jo kur edhe i thot pasaniku po le bre se ju shqiptart jeni tuca shqiptari qkaaaaa a po lidhum me ka ni lemenk qe kcej


Jan Kan nje here Shiptari Gjermani edhe Amerikani edhe thojn hajde shkojm ne nje shkretetit edhe cili po mundet me nejt me shum ne shkretir edhe aty afer e kan nje kabin te telfonit qe ne rast se nuk mujn me nejt me thirr ambulancen edhe me ardh mi marr..shkon Gjermani rrin nje jav edhe smun me nejt me shum edhe e thirr ambulancen edhe ktheht en shpi...shkon Amerikani rrin nje muj edhe ai e thirr ambulancen edhe kthehet en shpi smun me nejt ma shum...shkon Shiptari edhe bohet nje jav nje muj, dy muj kur bohen 3 muj thojn hajt te kqyrmi cka u bo mos ka dek shiptari, kur shkojn e shohin pshtet per kabine te telefonit i thojn cka u bo mor pse sna thirre ... le bre thot se e kom harru numrin e Telefonit.....


Kishin qene nje here presidenti amerikan(Bushi) presidenti rus(Jelsini)dhe presidenti kosovar(Rugova)ishin shty se cili e ka popullin me besnik.
Bushi i thote nje amerikani shko dhe kce prej asaj ure vrapon amerikani por ku mberrin te ura thot nuk mundem se kam familje dhe nuk kcej.
Tani radha i erdhi rusi ai i tha nje rusi shko kce as ai nuk kcen.
Kur i vie radha Rugoves ai e therret nje shqipetar e i thot Avdulla paja ktu dhe i tregon diqka ne vesh,vrapon e vrapon Avdullahi dhe kur mrrin te ura kcen.
Atyne tjerve po ju vjen inati dhe po e pyesnin Rugoven qka i the Ai ia kthen ithsh Avdulla mos gabo me kcy prej ure e ai veq per inati tem kcej.


ishte njeher ni grua qe e kishte nje burr te quajtur
cali gruaja e tij nje dit shkoj per te baler dhe shitesit i tha ma jep nji coca col ai i thot nuk i thuhet coca col por koka koll por ajo i thot burri im qe quhet cali a ka me thirr une kali


nje dit amerikani gjermonii dhe shqiptarii humbin ne shkretetir dhe aty e takojin gjinin dhe aii ju thot: do te ju plettesoj nga nje deshir.Amerikani thot: dergom ne amerik kurse gjermoni thote : mu ne gjermani shqiptarii thot me vetii : une nuk kam qa me bo ne kosov qa me booo thot : kthemi 2-tė qituu..


Ka qene nje here nje njeri te cilin e kishte derguar puna e vet me shku deri ne aeroport per me prit ni amerikan.kur erdh amerikani prej amerikes shqiptari ja boni qysh e ki emrin ky amerikani ja boni MAJKELL FORD ndersa shqiptari ja boni A KA MU SHTY ME KERRE A . UNE QUHEM PRA ISAK KAMIONI


nje nxenes nje dit shkon te nje burektore dhe e pyet puntorin a ke 1001 kifle dhe puntori i pergjigjet se nuk ka , diten e ardhshme nxenesi shkon perseri ke burektorja dhe e pyet a ke 1001 kifle, puntori i pergjigjet se nuk ka, mbas pak kohe vjen pronari i burektores dhe puntori i thot se vjen nje nxenes dhe i kerkon 1001 kifle dhe pronari i thot puntorit me ia pregadit 1001 kiflet nxenes, te nesermen vjen nxenesi dhe i thot te njejten a ke 1001 kifle dhe puntori i pergjigjet se kam 1001 kifle. -dhe nxenesi i thot se nuk ke me i shit asnjeher


Na ishin nje hete Amerikani,Gjermani dhe Shqiptari.Ata kishin hyp ne nje ajroplan.Ne ato momente Amerikani po luante me kompjuter pas pak e kap kompjuterin pe dritates e hedh jash.Gjermani me Shqpitari i thon ce e hodhe be?Amerikani thot:ka sa te duesh ne AMERIK.
Pas pak Gjermani po luante me lodra luan sa luan i kap lodrat pi dritares i hedh jash.Amerikani me Shqiptarin i thon:ce i hodhe be?Gjermani thot:po ka sa te duash ne GJERMANI.
Pas Gjermanit vin Shqiptari ai e kap ni macedon pi dritares e hedh jash.Amerikani me Gjermanin i thon :ce e hodhe be ? Shqiptari thot:po ka sa duesh ne MAQEDONI


ne njeri shkon te berberi edhe e pyet .sa kushton qethja e flokeve? ai i thot 10 euro. e rroja sa kushton ? ai ia kthen 5 euro zoteri.
Ani rruma kryt pra!!

ish kon njoni edhe kish shku ne zvicer me lyp pun eshe kur shkon atje nuk gjon pun,po qka me bo shkon ne kopsht zoologjikedhelyp pune.shefi ithot po ne zavensojsh majmunin veq ai na mungon shqiptari i thot po, edhe vin me vizitu disa njerz kopshtin edhe ai tu livrit e lshojn ato hekrat edhe bjen posht te luanat edhe ky tut tho mos pom hajn.
Ata i marin er edhe i thojn a shqipter je po shuj mos bon za se edhe na shqiptar jena.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum