Kosova Hacker

Computers and Internet


You are not connected. Please login or register

mi bo nickin me ngjyra

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 mi bo nickin me ngjyra on Sat Mar 22, 2008 5:18 pm

heroid

avatar
General
General
Keto bejn vetem per ata qe perdorin Msg Plus ! Merreni ju duhet Vetem e merr kete nr dhe e vendos ne fillim te nickut tuaj:

NUMRAT:


$#0074E8•# e kalter e qelt
•$1•# e zezaa
•$2•# vjollce e mshelt
•$3•# e gjelbert
•$4•# e kuqe
•$21•# e kaftt
.22.# vjollce
•$8•# e verdh
•$9•# e gjelbert e qelt
•$10•# e gjelbert e mshelt
•$11•# ocean blue
•$12•# kaltert mshelt
•$13•# e pembe
•$14•# e hint e mshelt
•$15•# e hint e qelt
•$16 e bardh
18•# potokallt e qelt
•$19•# e pembe .....
•$20•# pembe qelt ex
•$21•# e kalter e qeltt
•$27•# e portokalltt e qelt
•$28•# e kuqe e qeltt
•$29•# vjollce e qeltt
•$(000,128,192)•# e kalter
•#•$(000,198,000) e gjelbertt
•$(255,000,128) e pembe e msheltt
•$(255,000,129) e pembe e qeltt
•$(255,128,004) e portpkallt e msheltt
•$(o53,154,255) e kalterttt
•$(027,197,175)•#` e gjelbert e msheltt

View user profile

2 Re: mi bo nickin me ngjyra on Fri Mar 28, 2008 3:13 pm

lindaa41

avatar
Junior Member
Junior Member
jo mer vlla nuk osht kam bojin kto codee Question

View user profile

3 Re: mi bo nickin me ngjyra on Thu Apr 03, 2008 5:27 am

nicky

avatar
Expert Member
Expert Member
po duhesh me pass msn plus per me bo

View user profile http://kosovahacker.forumotion.com

4 Re: mi bo nickin me ngjyra on Thu Apr 03, 2008 8:51 am

heroid

avatar
General
General
7.5

View user profile

5 Re: mi bo nickin me ngjyra on Fri Apr 11, 2008 2:03 pm

o ma mir merrni MSN (+) plusin se muni mi bo me ngjyra e shka te doni....??

View user profile

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum