Kosova Hacker

Computers and Internet


You are not connected. Please login or register

dekodoni passwordet

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 dekodoni passwordet on Sat Mar 22, 2008 5:22 pm

heroid

avatar
General
General
pe nxom se je te 1 shok , dhe aj shoj dej wc ndersa tek MSN messenger'i i tij e ka dont forgot me (save my password) , e ti don tinzash me ja mar passwordin , ather vepro shpejt , shkarko ket program (vetem 300-400kb - mer per me pak se 20 sekonda)

Shkarko:
Code:

http://geocities.com/thecrackersoftw...assUnleash.zip


Passwordi:
Code:

www.ast-crew.info


1.me pas mbasi te keni instaluar e keni 1 figur si AGENT , qaty e mban mausin te klikuar2.dhe pa e hequr doren prej mausit (del aty 1 thjerz masi e mban doren) e qon deri te hapsira ku esht shenuar passwordi ne messenger me kryqa kshtu dicka "****" e ajo ta dekodon ta tregon passwordin dhe i hjek kryqat si ne foto passwordi tek kryqat** osht ast-crew dhe programi funksionoj dhe e zgjidhi

View user profile

2 Re: dekodoni passwordet on Fri Mar 28, 2008 3:09 pm

lindaa41

avatar
Junior Member
Junior Member
weeeeeeeeeeeeee
oo thnx njerri

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum