Kosova Hacker

Computers and Internet


You are not connected. Please login or register

Ja nje tuto si te downwnload prej Rapidshare free

Go down  Message [Page 1 of 1]

heroid

avatar
General
General
Kjo tuto eshte per ata qe e kan netin e ipko se edhe vet e kom edhe e kom provu mu mbon perfect edhe kush e ka me ipko per tjert se kom provu:
Shkojm:
E Hapim NOTEPAD
e bojm paste kete CODE:

@echo off
echo ipconfig /flushdns
ipconfig /flushdns
echo ipconfig /release
ipconfig /release
echo ipconfig /renew
edhe e ruajm ne formatin .bat psh kshtu:
emri.bat

Dhe kur te na shfaqet Limit e hapim kete file dhe perseri shkojm ne
rapidshare dhe aty nuk do te mundeni te shkarkoni,pastaj pasi qe te shkarkoni
do tju shfaqet perseri limit dhe ju shkoni hapeni perseri kete filen e krijuar
dhe ter kohen shkoni ashtu me radh...mua me funksionoj shpresoj qe do tju funksionoj
edhe juve !!

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum