Kosova Hacker

Computers and Internet


You are not connected. Please login or register

Hack Vala 900

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Hack Vala 900 Empty Hack Vala 900 on Sat Jun 21, 2008 1:26 pm

Me kėtė program mundesh qe ta prishesh ndonjė numėr tė vala 900 pra ndonje njeriu vetem ja shkrun kėtu nr e telit p.sh +37744...... pastaj ne anen e majt e shkrun nr e mesazhave qe don me ja dergo e ne anen e djatht te tregon se sa sms-ja jan tu i shku

http://www.speedyshare.com/519268645.html

rar pass : dergosms

P.S pra ju keshilloj se para se ta perdorni ket prog ta nalni antivirusin se e njeh sikur virus dhe ti mshefni Ip-at se sms-jat ju shkojn me ip te juaja


Nese nuk bon linki tregomni se e qes apet!!! met mira..

View user profile

2Hack Vala 900 Empty Re: Hack Vala 900 on Tue Sep 16, 2008 7:57 am

AlbaHack

AlbaHack
Newbie
Newbie
Spo ban TIPI // spo ban LINKU :S shtine naj kun tieter me naj tieter ./ UPLOADE /// HMMmmmm met mira nese kish bo qeky sen i mir fort !!!!!!!!!!!

View user profile

3Hack Vala 900 Empty Re: Hack Vala 900 on Wed Sep 17, 2008 11:11 am

heroid

heroid
General
General
oo agon ky program nuk punon veq ni sms e qon

View user profile

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum