Kosova Hacker

Computers and Internet


You are not connected. Please login or register

me bo error me notepad

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 me bo error me notepad on Sat Mar 22, 2008 5:21 pm

heroid

avatar
General
General
Si Te Krijojm Nje Error Me Notepad
Ne Kete Tuto Do Te Mesoni Si Ta Krijojm Nje ERROR Me NotePad:

1.Hapim NotePadin
2.E Shkruajm Kete: x =msgbox("AST", 0+16, "Byystem-Coder")
3.Shkoni Save As Dhe E Ruani .vbs
4.Dhe Tani Mund Ta Qelni Errorin Tend Se I Demshem Per Pc Vet E Kom Provu...
ok pak shpjegim shum trrik i fort osht nese e shkrun iher nelt edhe zbret ma posht del dy her niher masi ta hek edhe del heren e dyt munesh me shkru edhe dishka ndrryshe njonin error ndrryshe qetrrin ndrryshe qajo 0+16 e perfaqson butonin ok nese ne vend te 16 e bon 17 em doket del retry abort etc.
x =msgbox("error",0+16,"you might be on risk")
x =msgbox("error",0+16,"you might be on risk")

View user profile

2 Re: me bo error me notepad on Fri Apr 11, 2008 2:24 pm

shka te bon ky error naj problem

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum