Kosova Hacker

Computers and Internet


You are not connected. Please login or register

plot shotsa- part 2

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 plot shotsa- part 2 on Sat Mar 29, 2008 1:47 pm

nicky

avatar
Expert Member
Expert Member
nje djal i vogel sa her u ra ne gjum i ka dal nje dreq ne ender edhe i ka thon : a te ka ardh shurra aj djali i ka thon prgjeth po edhe dreqi ja ka bo oki hajde po e bojim shurren bashk... edhe kur u qu ky djali prej gjumit kauqin krejt me shurr u pshurr ner veti .. edhe keshtu prnat tu i dal aj dreqi deri sa nje dit mama e kti djalit e qon kete djalin te psikiatri edhe i tregon ky djali psikiatrit per dreqin edhe psikiatri ja on kur te vet dreqi per shurr thuj jo se kom ...edhe ky djali shkon ne shpi edhe bjen ne gjum. apet i del aj dreqi edhe ja bon a e ki shurren ky djali ja bon jo dreqi ja bon e kaken a e ki ky djali i thot po DREQI I THOT HAJDE TE BOJIM BASHKni shiptar kish pas shku ne amerik .. edhe kish pas vjedh ni bicikell .. edhe po del mu shetit .. edhe pe sheh ni LLamborgjin te fort .. edhe ky tash po ju sillet tu e kqyr rreth .. edhe po vin do femra te forta .. edhe po shtin dishka ne bagazh.. edhe ja therrin .. kur ato qikat tu shku 80 km/h // mas njo 5 min shiptari me bicikell pi tejkalon .. ato pe shohin po quditen .. pi ja futin 180 km/h .. kur mas njo 10 minutav shiptari me bicikell apet pi tejkalon .. kur ato pi ja shkelin gazin deri ne fund .. 260 km /h .. kur apet ky shiptari mas 10 minutav pi tejkalon .. edhe ato femrat po nalen mi than qe hallall se te kokshe i fort .. kur pe nalin Llamborgjinin tu shku te ai .. ato pi ja nisin tu e livdu .. ky shiptari tu i sha .. hec more qelne gypekin se mi keni zon dizgat e pantollav e nanen juve ...dy dosta me kerr ni dit ishin per ne bazen edhe tu shku pe nal polici edhe po ja nis ai me ja ngjeh gabimet opa nja 7 gabime po ja bon polici per ktu munesh me hi ne burg nja 3 vjet edhe ai tipi qe nuk vozitke po ja bon qa po thu o ISTREF polici pe ul kryt pe kqyr mir ja spot ngjoh


ni polic i kish ble dy par kpuca te reja nipar te bardha nipar te zeza edhe pi madh ne sabah pergjumshem ni kpuc te bardh ni kpuc te zez kur po shkon ne pun po ja bon shefi qa ke bo more kshtu shko ndrroj ky tipi tu ec rruges i bjen ne men diqka edhe kthehet kur kthehet po ja bon shefit po edhe ne shpi e kom njo te bardh njo te zezpe thirr shqefi ni polic ne zyre edhe pi ja jep dy euro njonen ne dor te majt pi thot me kto ma blen kohen ditore e me kit tjetren ne doren e djatht bleje zerin u nis tipi kur po kthehet pa asnjonen gazet edhe po ja bon shefit me fal shef cila euro ke per kohen ditore e cila per zerin se mu kan perzi se u rxova qatjeraptishen ne iran po e denojn me ni t qime ne both edhe ai po thot "mos bre se se kena tradit" gjykatsi po e thir xhelatin "hasaaan qetij ja kput kryt, qetij **%%@, qetij doren, e qeto e qin n both" edhe ai po i kap dy me ni dor, dy me tjetren raptisha prej poshtit "ej mos u habit mu ki me m qi n both"


kish pas shku ni Shqiptar me iq ne Public hause edhe hin nejse e kryn at punen edhe tu Dal ,i thot qasaj qa e ka iq ,e ke push se 100 eurot jan kan fallc,ajo kesh edhe "Ani Bal se Siden Origjinal e kom pas valla


Ish kan ni tetovar i vjeter edhe e kish pas ni ambeltore te veten e kish majt me 2 djemt e vet edhe i kish ardh koha me vdek kti tetovarit edhe shtrihet me vdek.. e vet gruen ku osht besniku, besniku pergjigjet "ktu bab" e Visari , edhe visari pergjigjet 'Ktu bab'...tetovari jav kthen "E KUJNA JA LAT AMELTOREN HE NANEN"


shka bon bjondina ne mengjes ?? kthehet te shpija .. pse bjondina kur te shkon ne net e merr konopin me veti??? mu lidh me internet .. qysh e myt peshkin bjondina ??? ja shtin kryt ne uj me ja nxon frymen ..


e kish pas ni prift ni papagall edhe e kish pas kqyr shum po ky papagalli ja kish pas nis mu lazdrru edhe sa her qe prifti dilke najka ky direkt en telefon e tu bo zajabancina me telefon, ja nisin mi ardh fakturat e telefonit shtrrejt priftit edhe ja nis tipi mu bo nervoz thot pa fol kaq shtrrejt shkon e ankohet en ptk edhe ata i thojin qy se o ka ta keqperdor dikush telefonin edhe ky ja vanon shpijunin telit edhe ni dit e za papagallin tu fol ta kap[ e ta rren pendlat hava ja qon edhe e kap e qon e shti me ni dhom vetem edhe e lidh per krishtin . tu nejt papagalli merzitet edhe e vet krishtin qe sa te kan lidh mer ty krishti ja bon yyyyyyyy qe 2000 vjet rri papagalli edhe ja bon A QE TJA PASKE QI NONEN TELEFONIT


Oficeri dhe vajza Ne nje tren, ne nje kabine jane ulur nje ushtar dhe oficeri i tij, perballe nje gruaje ne moshe dhe mbeses se saj. Ushtari dhe vajza e re ja ngulin syte njeri-tjetrit kohe pas kohe por asnjeri nuk flet. Papritur treni kalon neper nje tunel dhe ne erresire nje puthje dhe nje shpulle e forte degjohet, por pas tunelit perseri qetesi. Gjyshja mendon: Mbesa ime veproi si duhet dhe mbroi dinjitetin e saj duke i rene ushtarit qe e puthi. Oficeri mendon: Shpulla ishte e forte dhe akoma fytyra me pervelon por vajzes i falet mqs me ra padashje ne vend te ushtarit. Vajza mendon: Me vjen mire qe ushtari mori guxim dhe me puthi, por dhe gjyshja veproi mire qe i ra atij. Ushtari: Vajzen e putha, oficerit ja rrasa sa m'hongri dora, e lujta mire kesaj rradhe.


Ishin shkue njė herė Hasa dhe Hysa nė Nju Jork,dhe morėn njė banesė nė hotel, nė katin 100.Pastaj pasi qė blejnė diēka nė qytet, kthehen nė hotel dhe ēka me pa – lifti nuk po punojke . Nisen shkallėve.Kur hypin nė katin e 30-te,Hasa i thotė Hysės : -Nal t’kallxoj diēka,po Hysa ia kthen: -Hajt se m’kallxon kur t’hypim nė katin e 70-tė. Hasa don me i kallxu prapė,Hysa prapė i thotė: -Hajt se m’kallxon kut t’hypim nė katin e 70-tė. Kur hypin nė katin e 70-tė, Hysa i thotė Hasės: -Fol qetash!. -Valla .... i kam harru ēelėsat! Nisen me u kthy poshtė.Kur shkojnė te kati i 40-tė,Hasa po i thotė prapė Hysės: -Nal t’kallxoj diēka,-por Hysa prej nervoze po ia kthenė: -Hajt se m’kalxon poshtė. Kur mbrrinė poshtė Hysa po i thotė Hasės: -Fol qetash ēka kie?! – Hasa po ia kthen: -Kam ba hajgare!.


Hasa ishte ne Sahare per pushime, ishte kthyer ne shtepi dhe po i tregon Hyses si kishte kaluar: Qysh isha Hyse une duke shetit neper shkretetire veq kur doli luani, qa me bo une hypa ne nje peme, Hysa thote: le Hase ku ka peme ne shkretetire, Hasa thote: ska aty Hyse ka ska, luan eshte ai.


Kishin qen Hasa e hysa, ishin kan tu shku dikun me bicikleta, e i zen nata,thojn qka po bajm tash, Hasa i thot po flejm,ja kthen Hysa po me qka mu mlu,po mbulohum me bicikleta.Nejse flejn, kur qohen ne mengjes i thot Hasa a ke nirtht Hys ,jo veq ju kish kput bicikles ni tel e me ka rrok premaja!!!!!.


Filluan pune Hasa dhe hysa ne ndertimtari dhe nji dit hasa po e pyt hysen: Hasa: Hys a e ke nje meter? Hysa: jo bre cfar mezi 20 centimeter


Gjate kohes se luftes ne Bosne Hasa e vendos me ike e me shpetu koken. Kur vjen te kufiri me Kroacin e ndalon nje ushtar Kroat dhe e puet ku po shkon? Hasa e pergjigjet se une jam boshnjak dhe po iki prej luftes. -Deshi pantollonat ta vertetoj se a je boshnjak i tha ushtari. Pasi qe e pa Hasen e bam synet i tha shko dhe e liroi. Pasi i kaloi disa metra Hasa i tha ati ushtarit: Zotri a vlen qekjo vize edhe per Gjermani?!!


Hasa e mėson Hysen mi pėrdor bomben e dorės: HASA: E hek siguresen, pret deri ne 3 e masandej e gjun bomben. A pe merr vesh? HYSA: Po mor qysh jo. Mas nja 5 minutave dul Hysa pa duar: Hysa: Koka kon e prisht kjo bomb se sahati hala 14:05, e kjo krisi!

View user profile http://kosovahacker.forumotion.com

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum