Kosova Hacker

Computers and Internet


You are not connected. Please login or register

plot shtosa- part 3

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 plot shtosa- part 3 on Sat Mar 29, 2008 1:48 pm

nicky

avatar
Expert Member
Expert Member
Shetit Muja rrugės dhe e sheh Hasen i cili nėn krah mban njė libėr. Tung Haso,ēka po lexon? Kta ėshtė njė gjė shumė e menēme,Mujo,"Logjika". Po ēka ėshtė atėher ajo? Po marrim shėmbull, a ke ti akuarium nė shtėpi? Po kam. Ateher dmth se i don shtazėt. I dua. Nėse i don shtazėt i don edhe njėrzit. Po i dua. Nėse i don njėrzit,i don edhe gratė. Normalisht. Nėse i don gratė, atėher dmth nuk je ****. Disa ditė pas atij e bleu edhe Muja "Logjikėn" dhe e merr e lėxon ne shtėpi,kur vjen te ai Sula. Tung Mujo,ēka po lexon? Kjo ėshtė njė gjė shumė e menēme, Sulo,"Logjika". Dhe ēka bėhet fjalė aty? Po marrim shėmbull,a ke ti Sulo akuarium nė shtėpi? Jo s'kam. Mėrsh, **** je ti!!!Vdiq Slobodan Milosheviq, edhe ai si shumica e te vdekurve niset per ne PARAJZE.Trokite ne dere (kuc-kuc) deren ja hape nje engjull dhe ēuditet, i befasuar: "Cka don ti ketu, ti e ke vendin ne ferr". Edhe ashtu Slobi shkon te dera e ferrit , dhe aty dreqnit e vegjel e presin me mireseardhje ! Ashtu kaluan 15 dite dhe slobi rrinte ne ferr. Kur cka te shofim para deres se Parajzes erdhen dreqnit.Cka doni ju ktu ? i pyeten engjujt Per ju nuk ka vend ktu! Dreqnit: nuk jem me dreqen tani jem refugjate!!!


# o kon n'aeroplan , togeri edhe ni komandant edhe kcyn pi aeroplanit , edhe i kan pas parashutat , 2000 metra naltsi , pi ja bon komandanti togerit : toger a ti lshojim parashutat kur togeri : prit prit pak mrijin 1000 metra naltsi pi ja bon kom. togerit : a ti lshojim qitash toger , kur togeri : prit prit edhe pak ....... po mrijin 500 metra : toger a ti lshojim ... togeri : qe bre edhe pak . mrijin n'100 metra naltsi : toger a ti lshojim qitash .... togeri : prit bre pak ...... mrijin n'50 : togerrrr breee ... togeri : prit prit edhe pak .... e qishtu mrijin n'2 metra edhe pi ja bon toger more , kur togeri : eiiii sje ka guxon me kcy pi 2 metrave a


ni djal i vogel mangup ne klas te tret ja kish honger ni qik fort ut e kqyr gjith edhen i dit po ja qon ajo qika ni leter a po shkon ( me demek me kalu ) me a po a jo qfar pergjigje ja ka kthy ky tipi ku me shku
edhe ni fmi qishtui kishin ardh musafir edhe tash ai tipi qysh mu fry kishe osht zhvill u dal i ka bo nja 5 skleka edhe u hi mrena dhoma spic me gra po thot tipi qyre qysh mu kan rrit cicat


ne nje kamp te allkaides po ju thot komandati ushtarve tu ju kallzu qysh aktivizohet nje bombe kqyrni mir ushtart e mi se vetem nje her muna me ju kallzu qysh aktivizohet bombja.


po ja bon gjykatsi te akuzumit qysh mer mujte me myt gjyshen per 50 euro i akuzuni po ja bon : aiii zoti gjykats 50 euro ketu 50 euro atje dikur isha bo pasanik ...


po ja bon gjykatsi te akuzumit : pse e myte grun e nuk e myte frajerin e grus i akuzuni po thot aiiii zoti gjykats a prdit me ja myt grus ka nje frajer a


njeoni po kalonne semafor te kuq edhe po e nal policija po i thot ejjjjj o qorr a sje ka e shen qe semafori i kuq a ky po ja bon : po more une semaforin e kuq e pash po ku ne hamom ket ju se.


njoni po shkon me kerr edhe po i bjen nje kerrit ne parking po del tipi i ati kerrit ne parking edhe po i thot kti o qorr a nuk e pa kerrin a ky po ja bon po more qysh se pash une bash ja qellova


o kon 1 moqal i vogel edhe i fell , edhe nto o kon 1 krokodill , edhe kush ka hi qaty , ky krokodilli e kapke e qijke , edhe aj qi u qijke pi krokodillit , folke me TH ..... po shkon amerikanci edhe po hin ... kur po del pi ujit pe vet shkau qysh o uji , kur amerikanci : TH-jupė (kishe super) .... po hin shkau po del mas 3 minutave edhe pe vet shiptari , qysh ke uji , kur shkau : fantaThtiThna (kishe fantastike) .... kur po hin shiptari ..... qetsi nja 10 minuta kur po del krokodilli : KU MET BRE THAJ THIPTARI JA THIFTHA KREJT FAMILJET


po shkon njoni me ble buk edhe pi asaj dritares pi thot furrangjis ami dyyy-yyyy-yyy buuu-uuuk (belban) kur furrangjis po del prej atyhit e ti hin grushta a tiiiii-ii pooo-oom shtraaa-aamon muuuu a kur po vin policia edhe pi vet qka o puna ai blersi pi thot uuune ja lyyypaa dyyy buuuk e kyyy um rreeehiii furrangjia jooo pooo kyyy me zeezaatkee mu kur polici a muuu me gjeeetet mem zzaaajeeb a.


dy vet tu e prit autobusin pe vet njoni qysh e ki emrin bre ky iiiiiiiiss e tiii edhe une e kom is veq ma shkurt se ti.


ishin kon 4 maqorra 1 i vogel edhe 3 te mdhej edhe po thojn ata te ndhejt hajde shkojna me qi e ky i vogli po jau bon qysh osht bre me qi njoni prej atyne te mdheje pi thot dridhesh edhe nerth kapak e ju tek kti veq edhe une ko me ardh me qi hajt e marrin ata edhe po hypin me ni kulm edhe po presin me kalu naj mac prit e prit edhe ai i vogli nirthke o daj u dridhke se ftoft kijamet edhe po jau kthen ktyne te mdhejve ej une eca se boll qiva per sot


jon kon ni polic edhe ni oficer bashk edhe e kan kry Orarin e punes po jan nal me pi me ni Motel restaurant,edhe hajt kan bo men me fjet aty,nejse hin me fjet edhe Polici i thot ati Kamarjerit qe Neser me thirr ne ora 6, Te nesermit shkon e thirr ai edhe qohet Polici per gjumshem i vesh teshat e oficerit,tu dal e she veten ne Pasqyre Tu be kamarjerin e 9es un i thash mem thir mu jo Oficerin


Ni peshkatar pijanec po peshkon me ni lum edhe pa hiri po e za peshkin e art edhe qysh o zanati peshki po i lutet me e rrshu se ja plotson 3 deshira peshkatari ja bon ti plotsoma 1 se hiq ma teper spo du po mer i thot peshki qa po do po du qit deshir i thot qe kut te pshurrna me prshurr viski po mer thot peshki edhe ja plotson ku te shkon en shpi i thot grus gru bina 2 gota edhe i mush me viski paaaa trranohet gruja e vet pi gzimit se edhe ajo pijanic e pijin ka ni got edhe peshkatari po i mush edhe ni her po ket her veq goten e vet ja bon gruja e mu pse spo ma mush eeeee ja bon peshkatari ti tash hade rrasu e pi me shishe


ne luft o daj keq haj me det e haj po bohet ni ofenziv e madhe pe pysin ushtart komandantin qka me bo shoku komandant qyre qfar ofenzive po na bojn ai tu u menu tipi ikni se pot jau qi nonen


ne luft apet far lufte u bojke qija nonen hallakam ni ushtar mangup po shkon po ulet ne hulaq edhe po ja nis mu hulat pe sheh komandanti edhe pi thot a ti qiva robt ko met kall pi afrohet ngat QA JE KA BON KTU ky ushtari a komandant jom ka e boj ni pun shum me rendsi qka k**** je ka bon bre a pe sheh qat snajperistin qatje po ja qiva familjen e tesha tu lu koqe me tou kon ni katunar edhe del ni dit en qytet edhe e sheh ni pasqyre kur e merr e kqyr veten en pasqyre (kurr skish pa pasqyre as ai as familja vet) edhe thot kuuu qyre fotografija e babes ku koka dal ktu i thot atij shitsit pshtjelle edhe ama e blen ky e qon en shpi i thot grus vet ruma qito si syt e ballit,edhe del.Gruja vet thot hajt mer ta kqyri shka ka kur e kqyr e sheh veten en pasqyre thot kukuuu qyre ky tu majt fotografi te kurvave edhe bohet nervoz ja jep vjehrres vet i thot qyre me ky tu majt fotografi te kurvave e merr vjehrra vet e dheh veten edhe ajo en pasqyre thot kakaaa qisi ******* plaka pe qika ky a...qika e mbretit ish rrit ish bo per mu martu po e kishin tut grat tu i thon dhem kur te q!hesh per her te par e sene e kish vendos mu martu me ni tip qe e ka k@r!n e vogel edhe itregon babit vet qka po lyp e mbreti ja gjen nnjonin edhe hin ai tipi dhonder e sene kur te nesermen qika pi thot mbretit tu kajt pse um ke rrejt ai e kish te madh mbreti po fishllon fiuuuuuuuu dhonder paja qitu deshu kur deshet ai tipi te vogel i thot qikes vet qe bre te vogel e ka kur ajo po kcen pi thot burrit vet RRITE RRITE QYSH E RRITSHE PROM


ish kon ni mbret edhe kur u plak krejt sju ka qu mo k**** edhe e qin grun e vet po qashtu me kar t'paqun po ajo nuk ndien kurrfar knaqsie edhe shkon ky te ni doktor edhe ja bon qishtu qishtu ai i thot merre ni njeri me ta majt qirin edhe te qohet k**** masnej ky e merr ni sherbetor zezak edhe ai tu ja majt qirin ky tu e qi po k**** e ulen apet nuk i qohet dikur lodhet edhe ja bon zezakit hajt bre hin ti pak une pe ta maj qirin t'rraser ai zazaki tu e qi grun e mretit e trranon krejt mbreti tu ja masjt qirin kur ta kryn zezaki qohet edhe ja bon mbreti eehh mer budall qishtu mahet qiri.


ish kon ni katunar asi qi ska dal kurr nqytet edhe del n'prishtin niher po te ky tipi n'katun ish kon ni trafik edhe aty nalt n'reklam ka shenu RILINDJA si zakonisht perpara qe kan shit gazeta e qisi sene edhe kti tipit i bjen me kalu ka Shtepia Botuse Rilindja edhe e sheh e nalet me ni ven e qet doren nkry qysh ja kan zakon pleqt edhe thot khhuuuuuuuuu bre nonen qfar trafike e madhe ...


Njani ish pas kon billder .. amo kish pas fol me zo te holl si te femres .. edhe kur kish pas shku ne kafe.. tu lyp birr me zo te holl .. edhe pi ja bojn ata shokt merre ni stupc te beysbollit edhe shtine ne both ndesh me fol me zo te trash .. edhe ky pe merr stupcin pe shtin edhe po ja nis tu fol me za te trash si mashkull ,, edhe ni dit po hin ne banjo mu la.. edhe pe len stupcin mas deres .. edhe kur po del .. pi ja bon NAN :mos ma ke pa stupcin (me za te holl ) NANA:jo tybe nana nuk din gjo ( me za te trash tu fol ) haha ..


Ish kon njona dhe kish pas hup, mirpo rruges e sheh nje motel dhe hyn aty. brenda nuk sheh askend perpos kamarierit dhe i afrohet dhe porosit uiski, pas pak e pyet kamarierin se a ka naj dhome per me fjet? - ai i thot se eshte vetem nje dhe eshte e nxonun! jan tre meshkuj aty! - ok i thot kjo, sprish pune.... shkon ne dhome hyn brenda, ata te tre meshkujt shtrit ne krevat dhe njeri i thot: -cka po don? - jam shume e lodhur e po du me fjet! - i pergjigjet kjo...- mire, nese e din nje pyetje qe ne ta bejme ateher kemi me te lan me fjet perndryshe te tret kemi te qi... - ok ju thot kjo dhe pranon: ja nis i pari e vet: "cka eshte nje sen qe knon ciu ciu?"... -ajo i thot kali! - gabim dhe i hyp... eh dikur ka sabahi, njoni ish kon tu vjell ne sholje, tjetri ish kon bo truq me ni qosh e kurse ky i treti ende ish permi ate femren dhe po i thot: "Ooo thuj bilbil se na myte...!!!!"


U kon ni tip 40 vjeqar edhe ka deshtu njet ka hup shum pasuni ka falimentu edhe qame bo shkon me jetu vetu nmal Ni dit ty shetit esheh ni plak me mjeket tbardh edhe evet -Mfal mos je ti baba dimri qe plotson deshira -Po un jam -Akishe mujt mema plotsu ni deshir -Meni kusht veq -Po more veq fol veq mema plotsu deshiren fole kushtin niher mandej ta tregoj deshiren -Per me ta plotsu deshiren duhesh mem lon met sillovat nbyth niher -Po more ska problem veq mema plotsu deshiren Nejse emer plaki tye sillovat ket tipin ky tipi evet plakin -Allahile baba dimer sa vjet iki -70 ikom pse -Jo veq po ves dyqysh 70 vjeqar i fuqishem po qin rast -E ti sa vjet iki -Une a 40 ikom -Ani qysh more magar 40vjet nbyth iki e hala po beson nbaba dimer .ish kan ni femen edhe kish ra ne dhoqe te gjall edhe po lyp ndim ,edhe po vjen ni djal i ri ka 17 vjet ajo pja bon ndim nxirrum prej ktu a ja bon a po ma jep ndaqe me te nxerr kjo ja bon jo ska shanc hup bali i keq,vjen ni burr dikun 35 vjet ja bon hej ndim nxirrum prej ktu aj ja bon a po ma jep ndaqe me te nxerr ,ajo thot jo sta jap o katunar ajja bon ani rri pra ,aajo shytet deri ne fyt edhe e sheh qe ska pshtim ,kur e sheh ni plak aj hoxh me kapuq te bardh kjo ja bon o axh nxirrum se po ta jepi veq nxirrum aj e shyt krejt ja bon ******* e thiut qisi si ti duhet krejt mi myt

View user profile http://kosovahacker.forumotion.com

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum